KARIERA

 W związku z realizacją projektu "Inteligentne modulatory smaku gorzkiego i słodkiego jako składniki czekolady dla osób chorych na cukrzycę i otyłość" realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 4.4 "Badania naukowe i prace rozwojowe", Poddziałania 4.1.2 "Regionalne Agendy Naukowo-Badawcze", umowa o dofinansowanie nr: POIR.04.01.02-00-0059/17-00  poszukujemy specjalisty - technologa ds. produkcji czekolady, ze szczególnym uwzględnieniem procesu mielenia, mieszania składników i konszowania.

Podstawowe obowiązki:

-wspólpraca z jednostkami naukowymi - członkami Konsorcjum w procesie opracowania technologii produkcji czekolady z wytypowanymi wstępnie modulatorami smaku na etapie badań przemysłowych i prac rozwojowych.

-nadzór i konsultacje w zakresie badań przemysłowych i prac rozwojowych

Wymagania:

-doświadczenie zawodowe z zakresu technologii produkcji czekolady

-wykształcenie minimum wyższe w zakresie technologii żywności lub podobne. Specjalizacja z procesu produkcji czekolady będzie dodatkowym atutem

Zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło, lub własnej działalności

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne proszę dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę BARS Halina Kalemba w celu przeprowadzenia rekrutacji. Pozyskane dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim

Zgłoszenia mozna przesłać drogą elektroniczną na e-mail: info@czekoladkinaokazje.pl, lub pocztową na adres: BARS HAlina Kalemba, ul. Kurpińskiego 33d, 64-140 Włoszakowice.

Na zgłoszenia czekamy do 19 lipca.

Bestsellery

Wzór 6

Wzór 6

3.20 zł
Wzór 5

Wzór 5

3.20 zł
najlepsze czekoladki